O firmie Plasser Polska

Plasser Polska to działająca w Polsce firma partnerska w obszarze Customer Service oferująca usługi w zakresie serwisowania maszyn kolejowych firm Plasser & Theurer i Robel. Posiadamy dużą wiedzę merytoryczną oraz wieloletnie doświadczenie w obszarze obsługi taboru polskich firm. Jako firma partnerska Plasser & Theurer oraz Robel możemy korzystać bezpośrednio z wiedzy producentów i zapewnić oryginalne części zamienne i zużywalne. Jest to unikatowe połączenie usług w skali kraju.

Przez wiele lat byliśmy oddziałem Deutsche Plasser, dzięki czemu zebraliśmy duże doświadczenie i zbudowaliśmy świetny zespół. Od 1 stycznia 2022 r. jesteśmy niezależnym przedsiębiorstwem i dzięki temu możemy w bardziej zoptymalizowany sposób odpowiadać na wymogi naszych polskich Klientów. Z Polski dla Polski.

Chcemy tak szybko jak to możliwe reagować na potrzeby Klientów i zapewnić maksymalną dostępność maszyn kolejowych. Dzięki obecności naszej firmy na polskim rynku i intensywnemu rozwojowi chcemy budować długoterminowe, oparte na zaufaniu partnerstwa z naszymi Klientami, chcemy być pierwszym punktem kontaktowym w zakresie serwisowania maszyn kolejowych. W centrum naszych działań są zawsze Klienci. Chcemy, żeby nie tylko byli zadowoleni z naszych usług, lecz także doceniali wysoką jakość wykonywanych przez nas prac. Aby zagwarantować wysoki poziom obsługi, zobowiązujemy się do ciągłego usprawniania realizowanych procesów i naszych usług.